26. 3. 2018

Fyzická bezpečnost

Fyzická bezpečnost

Nejjednodušší cesta, jak získat přístup kamkoli, je obléct si reflexní vestu a nést žebřík. Počítáte a hodnotíte rizika, nasazujete různé bezpečnostní systémy nebo máte vybudované dohledové centrum. To všechno proto, abychom zjistili, že dveře do serverovny nejsou uzamčené.

Co pro Vás můžeme udělat?

Prověříme fyzické bariéry (ploty, brány, vjezdy pro auta a další), zámky, možnost tail-gatingu a možnost obejití přístupového systému. Zanalyzujeme kamerové systémy a alarmy i způsoby, jak jsou události zaznamenávány a vyhodnocovány. V honbě za informacemi projdeme i Váš odpad.

Máte nasazený přístupový systém, který využívá bezkontaktní karty? I na to jsme připraveni. Prověříme, jestli ho lze obejít, zkopírovat kartu nebo úplně obejít kontrolu.

Prověříme, jak systém zachází s citlivými daty jako jsou otisky prstů nebo dlaně i zda-li je možné systém obejít a získat neoprávněný přístup. A jako bonus budete mít podklad pro řešení GDPR.

Mít kamerový systém je fajn. Jenom jestli ho nelze obelstít nebo využít jako přestupný bod do Vaší sítě. Prověříme, jak si na tom stojí, jestli ho nelze vyřadit a jestli nemá slepá místa.

Poraďte se o Vašem projektu
napište nám na

hello@rolken.cz

nebo zavolejte

Každá hra má svá pravidla

Jsou věci, které neprovádíme. Nezapomínáme, že i když simulujeme útok, cílem naší práce je vylepšit bezpečnost. Proto jsou všechny akce, kde hrozí fyzické zranění nebo poškození majetku hranicí, kterou nepřekračujeme.