26. 3. 2018

Sken zranitelností

Sken zranitelností

Každý měsíc se objevují tisíce nových zranitelností. Sledujeme je a umíme Vás informovat, jestli a jak představují riziko pro Vaši infrastrukturu, aplikace nebo systémy. To proto, abyste se mohli věnovat svému hlavnímu byznysu.

Dobrý základ za skvělou cenu

Pro malé organizace je cena kvartálních skenů zranitelností řádově nižší než náklady na penetrační testy, a je jenom zlomkem ceny v případě bezpečnostního incidentu. A velká organizace? Cena je několik korun za zařízení.

Co pro Vás můžeme udělat?

Každá síť se skládá z hraničních zařízení, hlavně routerů a firewallů. Víte o všech zranitelnostech, které představují tyto služby? Jeden sken zranitelností a vše bude jasné.

Zajímá Vás zabezpečení Vaší interní sítě (systémů, které nejsou dostupné přes Internet)? Prověříme bezpečnost Vaší infrastruktury, serverů, pracovních stanic a interních aplikací. Skenování zranitelností můžeme provést přímo u Vás nebo vzdáleně prostřednictvím specializovaného zařízení, které Vám doručíme.

Jak je na tom jedna konkrétní aplikace?Jsou v ní přítomny veřejně známe zranitelnosti?

Poraďte se o Vašem projektu
napište nám na

hello@rolken.cz

nebo zavolejte

Shoda s normami

Pravidelné skenování zranitelností je důležitou součástí každého úspěšného bezpečnostního programu. Skeny Vám pomohou identifikovat, vyčíslit a prioritizovat zranitelnosti v systémech a aplikacích. Taktéž pomohou proaktivně identifikovat změny nebo slabiny v neustále se měnícím prostředí.