26. 3. 2018

Sociální inženýrství

Sociální inženýrství

Každý den se na Vás valí množství informací. Volají zákazníci, je potřeba zrevidovat materiál na poradu, z pojišťovny zaslali formulář a navíc aktualizace systému, se kterou již druhý den volá IT. Jeden z těchto úkonů mohl být cíleným útokem, ale v denním shonu to nepoznáte. Nebo víte jak odlišit PDF s malware a objednávku od odběratele?

S lidmi je to složité

A s tím počítá každý útočník. Navíc, sociální inženýrství jako většinu složitých problémů nevyřešíte mávnutím kouzelné hůlky nebo jedním nástrojem. Proto je základem vědět, co u Vás funguje a co ne. Pak můžete upravit proces, nakoupit novou technologii nebo zorganizovat školení.

Co pro Vás můžeme udělat?

Komplexně prověříme, jak si na tom stojíte. Zkusíme phishing, zaslat malware, donutit spustit skript na získání vzdáleného přístupu. A Vy budete vědět, kde přidat technologie nebo školení zaměstnanců.

Prověříme, jak si na tom stojíte v odolnosti proti phishingu. Pokusíme se Vám zaslat podvodný email, zavoláme Vám, pošleme list, podvrhneme CD nebo USB, podáme žádost o informace. Zkrátka cokoli, abyste věděli, co zabere, a co ne.

Najdeme hranici, kdy Vaše systémy selžou v ochraně proti malware. A řekneme Vám i proč a jak si s tím poradit.

Poraďte se o Vašem projektu
napište nám na

hello@rolken.cz

nebo zavolejte