26. 3. 2018

Test informační expozice

Test informační expozice

Denně od Vás proudí množství informací. Aktualizujete web, rozesíláte tiskové zprávy, řešíte odborné problémy v mailových konferencích. Publikujete odborné články a příspěvky na konference. Spolupracujete s univerzitami a studenti o Vás píší diplomové práce.

To vše je skvělé, protože publicita je pro byznys důležitá. Pomoc budoucím talentům – jde o investici do budoucnosti a možná ten student bude Váš budoucí kolega. Jenom jestli nepomáhate i někomu, komu pomáhat nechcete.

Útočník to má vždy lehčí

Útočník musí najít jednu chybu, Vy musíte vyřešit všechny. Prověříme, jak moc toho útočník o Vás zjistí z veřejných zdrojů. A Vy pak můžete rozhodnout, co uděláte pro to, aby to měl útočník alespoň trochu složitější.

Sociální média a veřejná úložiště dat

Nejde o zlý úmysl, jsme společenští tvorové. A tak občas sdílíme něco, co bychom neměli. Nedokážeme zabránit tomu, aby se něco nedostalo ven. Ale když už se to stane, je dobré o tom vědět. Nakonec, kdy jste naposledy zjišťovali co najdete o Vaší organizaci na uložto?

Co pro Vás můžeme udělat?

Prověříme, co je o Vás známo a získané informace zasadíme do kontextu Vašich aplikací a systémů.

Bezpečnost není nástroj, ale systém a přehled o informační expozici je běh na dlouhou trať. Budeme pro Vás monitorovat stav informační expozice a v kontextu Vašich aplikací a systémů dostanete pravidelný report o tom, co je o Vás veřejně dostupné.

Poraďte se o Vašem projektu
napište nám na

hello@rolken.cz

nebo zavolejte

Skládání puzzle

Informace jsou zajímavé až když se k nim vloží kontext. Proto spojujeme Vaše doménové jména, informace z whois databáze a data ze sociálních sítí nebo prezentací. Tak, abyste měli informace v kontextu a poznali, jak Vás vidí útočník.