11. 1. 2019

Manifest

Manifest

Přístup

Jsme dost malí na butikový přístup, ale dost zkušení na jakoukoliv velikost projektu. Navíc za roky, které se pohybujeme v byznysu, jsme si vytvořili širokou síť vývojářů, byznys a datových analytiků a dalších expertů, kterou umíme využít pro úspěch projektu.

Vztahy

Oceňujeme dlouhodobé vztahy – jak na straně kolegů, tak i na straně klientů a věříme, že tyto vztahy jsou nejlepším ukazatelem naší práce.

Čas

Víme, že čas je nejvzácnější komodita, kterou máme. Svůj čas si vážíme a přesně proto si vážíme i čas všech ostatních – proto dodržujeme deadliny a termíny.

Dohody

Dobří přátelé neporušují dohody. Proto Vám nebudeme malovat vše na růžovo, ale když se na něčem domluvíme, tak dohodu dodržíme.

Otevřenost

Jsme otevření – problémy pojmenujeme bez vytáček, ale slušně. Takto komunikujeme mezi sebou a budeme se tak bavit i s Vámi.

Jasná řeč

Nemyslíme si, že genialita a zručnosti nahradí nedostatek komunikačních schopností. I když vytvoříme sebegeniálnější řešení, nikdy nevznikne, pokud ho nedokážeme vysvětlit. Proto si zakládáme na naslouchání a jasné řeči.

Chyby

Nebojíme se přiznat chybu. Jestli uděláme při práci chybu, napravíme ji a nehledíme na čas, který při tom strávíme. Protože nám na dobrém jménu záleží.

Ptačí perspektiva

Rozumíme různým oblastem, ale nenecháváme se zaslepit jejich hranicemi. Při práci se inspirujeme i v jiných odvětvích, protože věříme, že nejlepší věci vznikají na rozmezí různých oborů.

Žádní prostředníci

A na konec – s námi nebudete v kontaktu s account manažéry nebo sales. Jednoduše proto, že nikoho takového nemáme. Každý projekt si vede přímo ten, kdo na něm bude pracovat.