26. 3. 2018

O nás

O nás

Z technologií neděláme žádnou vědu. Jsme specialisté s více než 15 lety zkušeností v oblasti IT a kyberbezpečnosti, SCADA bezpečnosti a systémové administrace. Umíme vyvíjet software i otevírat zámky šperhákem. Zakládáme si na tom, že děláme správné věci správným způsobem. Víme přesně jaké nástroje a postupy použít tak, abychom se dostali nejkratší cestou k cíli. Neschováváme se za nesrozumitelné pojmy, zkratky a názvy. Řešíme kybernetickou bezpečnost – od architektury, přes inventarizaci aktiv, až po červený tým.

Věříme, že nestačí rozumět jenom kybernetické bezpečnosti, pro úspěšný projekt musíme rozumět i Vaší práci. Naše projekty dodáváme načas. Víme, že nastavená očekávání dělají skvělé přátelé.

Jako Rolken působíme na trhu od roku 2013.

Zakladatelé

Jana Meschárová

Vystudovala jsem krizový management se specializací na civilní ochranu. Věřím, že úspěch spočívá v pořádku a dobré organizaci. Takto přistupuji ke všemu co dělám.

V Rolken mám na starost, aby se věci děly, tedy firmu provozně řídím. 

Jozef Mareš

Jsem expert na kybernetickou bezpečnost a zaměřuji se na kritickou infrastukturu a kyber-fyzikální systémy. Věřím, že nejlepší věci vznikají na rozmezí různých oborů a specializaci.

V Rolken se starám o technologie a strategické řízení. 

Publikační činnost

Certifikace

Jsme držitelem certifikátu Global Industrial Control Systems Professional (GICSP).
Máme certifikace od společnosti Cisco (CCNA), Red Hat (RHCE) a EC-Council (Certified Ethical Hacker).
Pro vstup do rizikových provozů jsme proškoleni kurzem Červeného kříže.