26. 3. 2018

O nás

Zakladatelé

Jana Meschárová

Vystudovala jsem krizový management se specializací na civilní ochranu. Věřím, že úspěch spočívá v pořádku a dobré organizaci. Takto přistupuji ke všemu, co dělám.

V Rolken se starám o provozní řízení. Jinými slovy – uvádím vše do chodu.

Jozef Mareš

Jsem expert na kybernetickou bezpečnost. Zaměřuji se zejména na kritickou infrastrukturu a kyber-fyzické systémy. Věřím, že nejlepší věci vznikají na pomezí různých oborů a specializaci.

V Rolken se starám o technologie a strategické řízení.

15 let poskytujeme služby v oblasti kybernetické a IT bezpečnosti. Od jednoduchého skenu zranitelností (ve smyslu Vy nám řeknete, co potřebujete) po bezpečnostní transformaci (my Vám řekneme, co je možné a jak na to). Toto děláme pro průmyslové, regulované a rozsáhlé organizace.

Výsledkem naší práce je zvýšená odolnost a spolehlivost ve všem co děláte. Toho docílíme tak, že využíváme naši expertízu a přenos know-how z nejrůznějších odvětví.

Mluví za nás čísla: 97 % projektů dodáváme na čas, v rozpočtu a projektovém vymezení, máme 99 % hodnocení kvality a 98 % zákaznickou spokojenost. S 90 % klientů máme dlouhodobé vztahy.

Vznikli jsme v roce 2013 vyčleněním ze společnosti SUNFLOVV, která na trhu s informační bezpečností fungovala od roku 2007 bez jakýchkoliv vazeb na bezpečnostní produkty a dodavatele.

Nemáme žádné externí investory, společnost je vlastněná zaměstnanci a sídlíme v Praze. Od počátku si zakládáme na principech distribuované spolupráce se silnou orientací na technologie, inovace a automatizaci.

Publikace

Certifikace

Jsme držitelem certifikátu Global Industrial Control Systems Professional (GICSP).
Máme certifikace od společnosti Cisco (CCNA), Red Hat (RHCE) a EC-Council (Certified Ethical Hacker).
Pro vstup do rizikových provozů jsme proškoleni kurzem Červeného kříže.