26. 3. 2018

O nás

O nás

Jsme specialisté, kteří se již déle než 15 let věnují problematice kyberbezpečnosti, IT, SCADA bezpečnosti a systémové administraci. Abychom vás dokázali co nejlépe ochránit před bezpečnostními hrozbami, přemýšlíme vždy o krok vpřed. Dovedeme proto vyvinout software i otevřít zámek šperhákem. Přesně víme, jaké nástroje a postupy použít, abychom se dostali co nejkratší cestou k cíli.

Naše zkušenosti jsme naplno zúročili v roce 2013, kdy jsme se spojili v tým Rolken.

Řešíme kompletní kybernetickou bezpečnost od architektury přes inventarizaci aktiv až po červený tým. Neschováváme se přitom za nesrozumitelné pojmy, definice a zkratky. Spojujeme precizní přístup z naší strany s jednoduchou aplikací pro vás a vaše zaměstnance. Prvotřídní zabezpečení nesmí komplikovat provoz společnosti.

Věříme, že pro kvalitní práci nestačí rozumět jenom kybernetické bezpečnosti. Pro úspěšný projekt musíme také rozumět vašim potřebám a specifikům vaší společnosti. Zakládáme si proto na otevřené komunikaci, utužování dobrých vztahů a dodržování smluvených termínů.

Zakladatelé

Jana Meschárová

Vystudovala jsem krizový management se specializací na civilní ochranu. Věřím, že úspěch spočívá v pořádku a dobré organizaci. Takto přistupuji ke všemu, co dělám.

V Rolken se starám o provozní řízení. Jinými slovy – uvádím vše do chodu.

Jozef Mareš

Jsem expert na kybernetickou bezpečnost. Zaměřuji se zejména na kritickou infrastrukturu a kyber-fyzické systémy. Věřím, že nejlepší věci vznikají na pomezí různých oborů a specializaci.

V Rolken se starám o technologie a strategické řízení.

Publikační činnost

Certifikace

Jsme držitelem certifikátu Global Industrial Control Systems Professional (GICSP).
Máme certifikace od společnosti Cisco (CCNA), Red Hat (RHCE) a EC-Council (Certified Ethical Hacker).
Pro vstup do rizikových provozů jsme proškoleni kurzem Červeného kříže.